Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK poszukuje czworga tancerzy (2 kobiet i 2 mężczyzn) do premiery przedstawienia w choreografii Macieja Kuźmińskiego.

Poszukiwani są charyzmatyczni, wytrzymali, sprawni technicznie artyści do spektaklu teatru fizycznego. Audycje odbędą się w Teatrze ROZBARK w dwóch terminach:

– 13-15 sierpnia

– 5-7 września

Praca nad spektaklem będzie trwała w dniach 7-16 grudnia 2018 i 14 stycznia-22 marca 2019. Planowana premiera: 23 marca 2019.

Poszukiwani są również jeden mężczyzna i jedna kobieta do odbycia płatnego stażu w projekcie.

Zainteresowani artyści proszeni są o wysyłanie CV (max 1 strona), linku do krótkiego filmu ukazującego siebie w ruchu (max 3 min), a także zgody na przetwarzanie danych osobowych (do pobrania tutaj: http://www.teatrrozbark.pl/magazyn/tresci/zgoda_rekrutacja.pdf) na adres a.wroblowska@teatrrozbark.pl do 26 lipca.

Organizatorzy proszą o wyraźne zaznaczenie preferowanej daty odbycia audycji (sierpniowa lub wrześniowa; każda audycja trwa trzy dni) oraz o informację, czy osoba ubiega się o odbycie stażu czy o miejsce w obsadzie.

Teatr i choreograf zaproszą wybrane osoby. Warunkiem uczestnictwa w audycji jest otrzymanie zaproszenia ze strony Teatru.

 ,