2017
26 listopad Powtórzenie Ośrodek Zawirowania, Taneczne Konfrontacje Warszawa
08 listopad Archipelag Regionalne Centrum Kultur Pogranicza Krosno
06 listopad Archipelag Centrum Kultury “Sokół” Nowy Sącz
04 listopad Archipelag Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie Bełchatów
03 listopad Archipelag Miejski Dom Kultury w Radomsku Radomsko
29 październik Archipelag  Nowohuckie Centrum Kultury, Scena główna  Kraków
28 październik Archipelag Teatr Rozbark Bytom
17 październik Archipelag Kino Przedwiośnie, Krotoszyński Ośrodek Kultury Krotoszyn
21 październik Archipelag Nowosolski Dom Kultury Nowa Sól
20 październik  Archipelag
Teatr Polski, Festiwal prapremier Bydgoszcz
15 październik  Archipelag Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach, Teatr Tańca Caro, re-premiera Siedlce
01 październik un-becoming Scena Wspólna, Szkoła Tańca Współczesnego Natalii Draganik, Premiera Poznań
17 wrzesień After Before Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach, Młodzieżowy Teatr Tańca Caro, Premiera Siedlce
07 sierpień Hotel Excelsior Niš Summer Festival Niš, Serbia
16 lipiec Hotel Excelsior Teatr Antique, Summer Festival Ochrid Ohryda, Macedonia
07 lipiec movement-image Laban Theatre, Trinity Laban BA3 Degree Show Londyn. Anglia
06 lipiec movement-image Laban Theatre, Trinity Laban BA3 Degree Show, Premiera Londyn. Anglia
25 czerwiec Hotel Excelsior Teatr Narodowy, Belgrade Dance Institute BA3 Degree Show, Premiera Belgrad, Serbia
10 czerwiec Powtórzenie – instalacja miejska 18 OFF-Spring Festiwal Piaseczno pod Warszawą
09 czerwiec I Fought Piranhas Klub Żak, Finał Solo Dance Contest 2017 Gdańsk
06 czerwiec I Fought Piranhas Klub Żak, Solo Dance Contest 2017 Gdańsk
03 czerwiec Dominique Teatr Narodowy, Finał 21 Festiwalu Miniatur Choreograficznych Belgrad, Serbia
02 czerwiec Dominique  Teatr Narodowy, 21 Festiwal Miniatur Choreograficznych Belgrad, Serbia
13 maj Dominique Teatr Lalek, 14 Festiwal Kalejdoskop Białystok
11 maj Dominique S.E.A.D. Konserwatorium tańca współczesnego Salzburg, Austria
02 kwiecień Dominique Staatstheater Braunschweig, Tanzgala Brunszwik, Niemcy
 22 marzec Archipelag Teatr Lalek, Festiwal M.@rt Kontakt Mohylew, Białoruś
21 marzec ‘Maciej Kuźmiński’ Centrum Kultury “KORPUS”, Platforma Teatr + Ciało Mińsk, Białoruś
03 marzec Różnica Sodankylä Tanssi, cykl Beautiful and Unique Snowflake Sodankylä, Finlandia
02 marzec Różnica Sodankylä Tanssi, cykl Beautiful and Unique Snowflake Sodankylä, Finlandia
27 styczeń Powtórzenie ART SPACE Stift, Cykl Light On – Light Off n°8 Millstatt, Austria
2016
02 grudzień Archipelag JOHAN Centrum Pilzno, Republika Czeska
30 listopad Archipelag  Teatr Studio, Scena Tańca Studio Warszawa
25 listopad  Archipelag Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego, Premiera Siedlce
25 listopad  After Before Finał 29. Festiwalu Współczesnej Choreografii Witebsk, Białoruś
17 listopad After Before 29. Festiwal Współczesnej Choreografii Witebsk, Białoruś
12 listopad Dominique Centrum Kultury w Lublinie, 20. Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca Lublin
07 listopad Archipelag MDK Centrum Integracji Ratusz, pokaz przedpremierowy Zduńska Wola
15 październik  ‘Maciej Kuźmiński’ Centrum Sztuki Mościce, Festiwal Open Stage Tarnów
12 październik Dominique Teatr Studio, Scena Tańca Studio Warszawa
08 październik Powtórzenie Teatr Stara Prochownia, Warszawska Platforma Tańca Warszawa
07 październik Różnica i Powtórzenie Centrum Kultury i Sztuki w im. A. Meżeryckiego Siedlce
05 październik Room 40 Narodowy Teatr Lalek, Festiwal High Fest Erywań, Armenia
02 październik Room 40 Teatr Metastasio, Festiwal Contemporanea Prato, Włochy
02 wrzesień Powtórzenie Tanzhaus NRW, oficjalny program targów Tanzmesse NRW 2017 Düsseldorf, Niemcy
29 czerwiec Powtórzenie Pałac Młodzieży, Festiwal Ekotopie Katowice
17 czerwiec Dominique Miejski Dom Kultury, Festiwal Sfera Ruchu Toruń
12 czerwiec Dominique Theater am Aegi, Finał 30. Międzynarodowego Konkursu Choreograficznego Hanower, Niemcy
11 czerwiec Dominique Theater am Aegi, 30. Międzynarodowy Konkurs Choreograficzny Hanower, Niemcy
06 czerwiec Room 40 Klub Żak, Gdański Festiwal Tańca Gdańsk
03 czerwiec Room 40 Teatr Rustaveli Tbilisi, Gruzja
28 maj Powtórzenie – instalacja miejska Park Kalamegdan, Festiwal Manifest, Premiera Belgrad, Serbia
25 maj Różnica i Powtórzenie Teatr Studio, Scena Tańca Studio Warszawa
17 maj Różnica i Powtórzenie Centrum Španski Borci, pokaz w ramach Aerowaves
Lublana, Słowenia
03 maj Dominique, Powtarzaj za mną Nowohuckie Centrum Kultury, Festiwal SPACER Kraków
30 kwiecień Powtórzenie Espaço Cultural da Barroquinha, Festiwal Vivadança Salwador, Brazylia
29 kwiecień Dominique Instytut Teatralny im. Z. Raszewskiego Warszawa
17 kwiecień Powtarzaj za mną, ‘Maciej Kuźmiński’ Serockie Centrum Kultury i Czytelnictwa Serock
08 kwiecień Room 40 Festiwal Kalejdoskop Białystok
21 marzec Różnica ARGE Kultur, 16 Festiwal Performans Tage Salzburg, Austria
20 marzec Room 40 Teatr Molody, scena główna Kijów, Ukraina
20 marzec Dominique TREFFPUNKT, Finał 20. Solo-Tanz-Theatre Festiwal Stuttgart, Niemcy
17 marzec Dominique TREFFPUNKT, 20. Solo-Tanz-Theatre Festiwal Stuttgart, Niemcy
21 luty Room 40 Teatr RTBD Mińsk, Białoruś
18 luty Dominique Mazowiecki Instytut Kultury Warszawa
18 luty After Before Teatr DKZ, Spektakl Dyplomowy Wydziału Choreografii BUKiS, Premiera Mińsk, Białoruś