Zakończyła się druga edycja projektu edukacyjnego ‘Myśl Ruch Taniec’ w Krotoszynie. Przez 3 miesiące 40-tu młodych ludzi z Krotoszyna wzięło udział w ponad 100 GODZINACH zajęć praktycznych ( t. współczesny, Jazz, Hip-Hop, t. Ludowy ), 18 GODZINACH multimedialnych wykładów oraz zobaczyło 3 SPEKTAKLE na żywo w Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie. Wszystko oczywiście za darmo… smile emoticon

Krotoszyński ‘Myśl Ruch Taniec’ jest już drugą odsłoną projektu edukacyjnego, którego miałem przyjemność być pomysłodawcą i koordynatorem. Pierwsza edycja, wyróżniona na międzynarodowym kongresie ‘Poznanie poprzez taniec’, odbyła się w Zduńskiej Woli w 2014 roku.

Dziękujemy Instytutowi Muzyki i Tańca za wsparcie finansowe projektu w ramach prog. ‘Myśl w Ruchu 2015’. Dziękujemy doskonałym pedagogom jak Leszek Bzdyl, Marysia Stokłosa, Jacek Gębura, Jacek Wazelin, Agnieszka Jaskowska, Alassane Wat, Maciek Florek, Mikołaj Mikołajczyk, Zuza Pernak, Arletta Polańska, Aleksandra Drygas oraz Paulina Wycichowska, która przygotowała wspaniały pokaz zwieńczający projekt.

Wreszcie ogromne podziękowania dla Wojciecha Szuniewicza i Lidii Saracen, którzy wraz z Krotoszyńskim Ośrodkiem Kultury gościli i organizowali pracę na codzień, dopełniając wszelkich starań by projekt stanął na najwyższym poziomie.